Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Бібліотечні інновації в роботі з молоддю
Next

Share

Бібліотечний ворк-шоп – як сучасна форма організації дозвілля

Автор: Купрунець М. Р.
Зав. відділом сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to like this

Бібліотечний ворк-шоп – як сучасна форма організації дозвілля

 1. 1. Одним із пріоритетних напрямків відділу сімейного читання є: • Допомогти дітям адаптуватися в оточуючому світі; • Ліквідувати недостатнє спілкування; • Забезпечити фізичний та інтелектуальний доступ до інформації; • Поглибити та розширити знання; • Надати консультаційну допомогу з різних питань; • Залучити до спілкування; • Організувати дозвілля.
 2. 2. В рамках проекту «Життя без обмежень» розпочала роботу психологічна студія «Сходинки взаємин» яка діє на постійній основі(щочетверга). Тематика занять має назви: « Зробимо дітей щасливими разом», «Територія добра і милосердя», «Подаруємо один одному промінчик добра» які носять характер інформаційно-психологічної підтримки особливих дітей. При студії проводяться :
 3. 3.  Голосні читання;  Групові заняття з казкотерапії «Впізнай казку», «Казка про чарівні пригоди Шрека та його друзів», «Пригоди Маші в чарівному лісі», «Колобок», а також проводяться казкові імпрези до свят: до Дня матері, до Дня жінки- мироносиці, до Дня захисту дітей, до Дня Святого Миколая, Різдва.  Групові заняття з арт-терапії, на яких діти під музику малюють картини фарбами для пальчиків.  Групові заняття з еко-терапії де створюються чудові пейзажі за допомогою природних матеріалів: листочків, різних круп, гілочок ,картопляних штампиків та ін…  Групові заняття з ігротерапії;  Групові занняття з іпотерапії «Диво спілкування з кіньми» які проходять в Рівненському зоопарку в секції кінний двір.
 4. 4. Казкотерапія – це один із ефективних методів роботи з дітьми, які зазнають тих чи інших емоційних та поведінкових труднощів.
 5. 5. Групове заняття з казкотерапії для дітей з особливими потребами «Книга, яка лікує»
 6. 6. Літературний диліжанс “Впізнай казку”
 7. 7. Пригоди Маші та фіксиків
 8. 8. Арт-терапія - це лікування за допомогою залучення дитини до мистецтва.
 9. 9. У Рівненській обласній бібліотеці для молоді діє творча майстерня для дітей з особливими потребами «Арт-простір»
 10. 10. Створення малюнків за допомогою пальчикових фарб
 11. 11. Ігротерапія - вільна або керована гра, яка терапевтично впливає на дитину.
 12. 12. Групове заняття ігротерапії з використанням пазлів
 13. 13. Іпотерапія – метод лікування, заснований на взаємодії дитини з конем, адаптованим до можливостей дитини у навчанні верховій їзді.
 14. 14. В рамках реалізації проекту «Життя без обмежень» діти з особливими потребами відвідують заняття з іпотерапії в Рівненському зоопарку
 15. 15. Екотерапія - це форма лікування, яка спрямована на відновлення контактів з природою, з якою більшість дітей майже не спілкуються.
 16. 16. Заняття з екотерапії для дітей з обмеженими можливостями за участі працівників РОБМ
 17. 17. Заняття з екотерапії за допомогою природних матеріалів, техніки образотворчого мистецтва – “ штампики”.
 18. 18. Рівненська обласна бібліотека для молоді http://www.yunilibr.rv.ua http://vk.com/yunilibr https://www.facebook.com/yunilibr ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Автор: Купрунець М. Р. Зав. відділом сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді

Views

Total views

879

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

588

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×