Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Володимир Короленко. Порівняльний аналіз моделей фінансування системи охорони здоров'я
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

1

Share

Короленко В.В. ЗВІТ про діяльність Київського обласного осередку ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомог

Download to read offline

ЗВІТ про діяльність Київського обласного осередку ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» у 2013-2015 рр.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Короленко В.В. ЗВІТ про діяльність Київського обласного осередку ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомог

 1. 1. ЗВІТ про діяльність Київського обласного осередку ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» у 2013-2015 рр. Київ. 7 грудня 2015 року В.В. Короленко, к.мед.н., голова осередку
 2. 2. Київський обласний осередок ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» створено на установчих зборах 6 вересня 2013 року
 3. 3. План заходів щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги у Київській області 2015на період до року № Зміст заходу Термін виконання (роки) Відповідальні 1. Брати участь у розробці проектів нормативно- правових актів щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні 2013-2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації 2. Здійснювати заходи щодо подальшої співпраці з громадськими організаціями, церковними та релігійними громадами з питань розвитку паліативної медицини 2013-2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, Київський обласний осередок ВГО „Українська ліга сприяння та розвитку паліативної та хоспісної допомоги” (за згодою) 3. Вжити заходів щодо підвищення інформованості громадськості Київської області з питань, пов’язаних з наданням паліативної допомоги 2013-2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Київський обласний осередок ВГО „Українська ліга сприяння та розвитку паліативної та хоспісної допомоги” (за згодою) 4. Проводити круглі столи з нагальних питань надання паліативної допомоги 2013-2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Київський обласний осередок ВГО „Українська ліга сприяння та розвитку паліативної та хоспісної допомоги” (за згодою)
 4. 4. План заходів щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги у Київській області 2015на період до року 5. Забезпечити створення палат хоспісної допомоги у КЗ КОР „Київська обласна туберкульозна лікарня №2” (15 ліжок) 2013 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації 6. Забезпечити створення лікарень „Хоспіс” на базі стаціонарів Любарецької (25 ліжок), Гоголівської (20 ліжок), Літківської (20 ліжок) дільничних лікарень Київської області 2014- 2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації 7. Забезпечити створення хоспісного відділення КЗ „Київський обласний центр профілактики і боротьби з ВІЛ-СНІДом” у м. Ворзель (на 15 ліжок) 2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації 8. Забезпечити створення дитячих хоспісних відділень на базі КЗ КОР „Київська обласна дитяча лікарня” (м. Боярка) (на 10 ліжок) та КЗ КОР „Київська обласна дитяча лікарня №2” (м. Біла Церква) (на 10 ліжок) 2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації 9. Розглядати на засіданнях колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації питання щодо стану надання паліативної та хоспісної допомоги в Київській області 2013-2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації 10. Взяти участь у щорічному проведенні Всеукраїнського дня паліативної та хоспісної допомоги 2014-2015 Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Київський обласний осередок ВГО „Українська ліга сприяння та розвитку паліативної та хоспісної допомоги” (за згодою)
 5. 5. Створено (в підпорядкуванні Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА): Відділення паліативної допомоги у КЗ КОР “Обласна туберкульозна лікарня №2” (Бородянський район) Палату паліативної допомоги у неврологічному відділенні Димерської районної лікарні (Вишгородський район) Палату паліативної допомоги у терапевтичному відділенні Новопетрівської районної лікарні (Вишгородський район) – у співпраці з Червоним Хрестом України у Київській області. Мобільні бригади з надання паліативної допомоги “Хоспіс на дому” (Переяслав-Хмельницький район)
 6. 6. Члени осередку проводили активну роботу щодо: Відміни Закону про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров'я («мораторій Ляшка»); Отримання офіційних роз’яснень щодо застосування Статті 103-4 Бюджетного Кодексу України щодо використання коштів місцевих бюджетів.
 7. 7. Функціонують при територіальних центрах соціального обслуговування (підпорядкування Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА): 29 стаціонарних відділень для тимчасового або постійного проживання одиноких, непрацездатних громадян та осіб з особливими потребами 37 відділень соціальної допомоги вдома
 8. 8. Проводиться робота спільно з Управлінням культури, національностей та релігій Київської ОДА по залученню священнослужителів до духовної опіки над хворими людьми (за їх згодою), які знаходяться в лікарнях та в будинках-інтернатах для престарілих (геріатричних закладах). Під час служб у церквах та храмах (особливо протягом щорічного тижня паліативної допомоги) проводиться робота серед вірян щодо проявлення милосердя, терпимості, гуманності, особливо до тяжкохворих людей.
 9. 9. 26-27 вересня 2013 р. - участь у міжнародній науково-практичній конференції “Впровадження стандартів надання паліативної допомоги” в Івано-Франківську .
 10. 10. Участь у Другому Національному Конгресі з паліативної допомоги, який проходив 1–2 жовтня 2015 року в м. Києві
 11. 11. КВНЗ КОР "Білоцерківський медичний коледж" КВНЗ КОР "Макарівський медичний коледж" КВНЗ КОР "Обухівське медичне училище" КВНЗ КОР "Чорнобильський медичний коледж« (м. Яготин) Залучено до читання лекцій з паліативної допомоги студентам та проведення виїзних занять викладачів медичних навчальних закладів області: Лікарі лікувально-профілактичних закладів області проходять підвищення кваліфікації з паліативної та хоспісної допомоги в НМАПО імені П.Л. Шупика.
 12. 12. Дякую за увагу!
 • mykolakurianov

  Dec. 7, 2015

ЗВІТ про діяльність Київського обласного осередку ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» у 2013-2015 рр.

Views

Total views

961

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

436

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×