Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Paletas de colores
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

Share

BTOS Bilişim İnsan Kaynakları Hizmetleri

Download to read offline

Bilişim İnsan Kaynakları, Proje ve Yazılım Geliştirme, Eğitim ve Danışmanlık. CEO, CTO, CFO, Genel Müdür, Direktör, Koordinatör, Proje Yöneticisi,
Sistem Yöneticisi, Yönetici Asistan, Yazılım Geliştirme Uzmanı, PHP, ASP.NET, Python, Ruby, Java, Javascript, C#, Oracle DBA, Oracle PL/SQL Developer, Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı, iOS, Android, Windows Mobile, Web Arayüz Tasarım Uzmanı, UX UI, Art Direktör,
İş Geliştirme, Dijital Pazarlama

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

BTOS Bilişim İnsan Kaynakları Hizmetleri

 1. 1. Bilişim BİLİŞİMTEKNOLOJİLERİ OPERASYON SİSTEMLERİ BTOS.COM.TR BTOSBilişim Sistemleri YazılımveEğitimDanışmanlıkLtd. Şti.
 2. 2. BTOS Vizyonu BTOS BilişimKültürü Doğru ve etkin çözümleri müşteri odaklı özel operasyonlarlayöneterek, en doğru hizmeti sunmak. BilişimİnsanKaynaklarıçözümleri ve bilişimprojeleri ile sektöre ve ülkemize değer katmaktır.
 3. 3. BTOS Hizmetleri BTOS BilişimHizmetlerimiz • BilişimİnsanKaynağıÇözümleri • Yazılım Proje Geliştirme • Eğitim ve DanışmanlıkHizmeti
 4. 4. Bilişim İnsan Kaynakları Bilişim İnsan Kaynağı Çözümleri Şirket Yöneticilerimiz,Bilişimve İnsan Kaynaklarıalanında 15 yıldanfazla sürede edindiklerideneyimleri ile BTOS Bilişim‘i kurmuş ve sektörün doğru şirket / doğru adayproblemine çözüm olmak içinyola çıkmışlardır.
 5. 5. Bilişim İnsan Kaynakları Bilişim İnsan Kaynağı Çözümleri BilişimSektöründe yaklaşık100 bin çalışanvardır.
 6. 6. Bilişim İnsan Kaynakları Bilişim İnsan Kaynağı Çözümleri PROBLEM • Yeni mezunların işhayatınahazır olmaması. • Kariyer sitelerindekiilanlara şartları sağlamayanlarındabaşvurması. • CV eleme ve aday mülakatsüreçlerininçok zaman alması. • Şirketlerdekiİ.K. UzmanlarınınBilişimbilgisi olmaması.
 7. 7. Bilişim İnsan Kaynakları Bilişim İnsan Kaynağı Çözümleri ÇÖZÜM • BilişimİnsanKaynağıUzmanları. • Her türlükaynaktan ve CV havuzundan yararlanma. • Hızlıve etkin çözüm üretebilenprofesyonel ekip. • Firmanızauygunaday, adaya uygun firma eşleştirmesi.
 8. 8. Bilişim İnsan Kaynakları Bilişim İnsan Kaynağı Çözümleri • CV arama / toplama • CV analizive değerlendirme • Adaylarlatelefonmülakatı • Adaylarlabirebirmülakat Bu zorlu süreçleri sizinyerinize BTOSBilişim’in profesyonel ekibiyapsın.
 9. 9. Bilişim İnsan Kaynakları Bilişim İnsan Kaynağı Çözümleri Şirketinizinkazanımları; • Hem İK hem de BilişimUzmanı olan profesyonel ekip ile çalışmak, • Seçme ve Yerleştirme süresininyaklaşıkolarak yarıyadüşmesi, • Firmanızave yapılacakişe uygun adaylara ulaşmak, • Zamanve İş gücü kazanımı.
 10. 10. Bilişim İnsan Kaynakları Bilişim İnsan Kaynağı Çözümleri İ.K. Çözüm Ortağımız Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. “Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 19.04.2012 tarihli 100 sayılı izinbelgesiyle faaliyet göstermektedir.”
 11. 11. Yazılım Proje Geliştirme YazılımProjeGeliştirmeÇözümleri Projebazlı Web, Mobil, Win32 / Linux ve gömülü sistemler için özel yazılımlargeliştiriyoruz. "Profesyonel ekipler, iş geliştirmeve proje yönetimibirlikte..."
 12. 12. Yazılım Proje Geliştirme YazılımProjeGeliştirmeÇözümleri Ölçeklenebilirve sürdürülebilir kod yazmak, projelerinizin uzun ömürlü vesağlıklı olması açısından büyük önemarz etmektedir. Bizler her projede bu hassasiyetigöstermekteyiz. Çevik yazılım süreçlerinikullananekiplerimizlebir projeyi fikir aşamasından sırtlanıp,iş geliştirme ve stratejiksüreç danışmanlığıylabirleştirip geliştiriyoruz.
 13. 13. Eğitim ve Danışmanlık Eğitim ve Danışmanlık GirişimProjelerinizeMentorlük Kişisel/ Kurumsal girişim projelerinizde her zaman yanınızdayız. Agile (Çevik)Proje Yönetimi KurumlarınÇevik Yaklaşıma Entegrasyon Süreci, ProjeYazılım YönetimDanışmanlığı, Şirketlerinİnsan Kaynaklarıyetkililerine IT personeli doğru seçilmelidirki uzun süreli şirketinizeartan bir performansla katkısağlayabilsin. Bu seçimi doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyoruz.
 14. 14. Referanslarımız BTOS BilişimReferanslar
 15. 15. İletişim BTOS Bilişimİletişim Adres: Cumhuriyet Mah. HalaskargaziCad. Bakay Apt. No: 79 Kat:4 Şişli/ İSTANBUL Telefon : +90-212-277 77 90 E-Posta: bilgi@btos.com.tr BTOSBilişim Sistemleri YazılımveEğitimDanışmanlıkLtd. Şti.
 • kefukar

  Jul. 9, 2014

Bilişim İnsan Kaynakları, Proje ve Yazılım Geliştirme, Eğitim ve Danışmanlık. CEO, CTO, CFO, Genel Müdür, Direktör, Koordinatör, Proje Yöneticisi, Sistem Yöneticisi, Yönetici Asistan, Yazılım Geliştirme Uzmanı, PHP, ASP.NET, Python, Ruby, Java, Javascript, C#, Oracle DBA, Oracle PL/SQL Developer, Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı, iOS, Android, Windows Mobile, Web Arayüz Tasarım Uzmanı, UX UI, Art Direktör, İş Geliştirme, Dijital Pazarlama

Views

Total views

2,247

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

1,374

Actions

Downloads

4

Shares

0

Comments

0

Likes

1

×